Sow Niang'i ikiye katlar..!

Sow geldiği günden beri Fenerbahçe için dişini tırnağına takıp çalışmalara asıldı ve Niangtan daha verimli oldu Fenerbahçe için..!
DARBE VURMUŞTUGeçen dönem 29 maçta attığı 15 golle F.Bahçe'de başarılı bir sezon geçiren Niang, başarılı bir grafik çizmişti. Gidişi sarı-lacivertli ekibe büyük darbe vururken, yerine transfer edilen Bienvenu hayal kırıklığı yaşatmıştı.

YÜZDESİ DAHA İYİSow ise gol sorununu çözdü. 8 maça çıkıp 5 gol atan Senegalli yıldız, maç başına 0.62'lik ortalamasıyla Niang'ı (0.51) geçti. Niang 29 maçta 4 asist yaparken, Sow'un 8 maçta 3 asisti var. Sow'un şut ve isabetli orta oranları da Niang'tan iyi.

'NİANG'IN AYAK İZLERİ SİLİNDİ'Senegal'de yayın yapan Le Soleil gazetesi, Sow'un F.Bahçe performansını överken "Sow, Niang'ın ayak izlerini sildi" başlığını kullandı. Gazete, G.Saray derbisinde attığı "havai" golün, Sow'u Fener tarihine soktuğunu yazdı. Öte yandan Lille'de Sow'un yerine transfer edilen Roux, 13 maçta sadece 1 gol attı. PROFİLİNİZDE PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARLARINIZDA SİZİNLE OLSUNLAR..

Technorati Facebook Twitter