Fenerbahce Galatasaray Biletleri bes dakikada bitti..!

Dün satışa çıkan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin biletlerinin 5 dakika içerisinde tükenerek karaborsaya düşmesi sarı lacivertli taraftarları isyan ettirdi. Taraftarların bilet isyanına Fenerbahçe yönetiminden çok geçmeden bir yanıt geldi. Fenerbahçe Yöneticisi Murat Özaydınlı, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, karaborsa olayını araştırdıklarını ve kulüpten bugün bir açıklama yapılacağını söyledi. Bu arada tükendiği açıklanan biletlerin karaborsa fiyatı ise şu anda 4-5 katına ulaşmış durumda...
Konu ile ilgili Biletix'ten bir açıklama geldi..!


Haftasonu oynanacak derbi maçın biletleri satışa çıkmadan tükendi. Sabah saatlerinde satışa çıkan yaklaşık 15 bin bileti almak isteyen taraftarlar daha siteye bile giremeden 5 dakika içerisinde 'biletler tükendi' ibaresiyle karşılaşınca isyan etti.
FENERBAHÇE KARABORSAYA EL KOYDU
Sarı lacivertli taraftarlarının karaborsa isyanına Fenerbahçeli Yönetici Murat Özaydınlı'dan cevap geldi.Twitter hesabında açıklama yapan Özaydınlı, Fenerbahçe'nin gereken araştırmayı yaptıklarını ve akşam saatlerinde bir açıklama yapılacağını belirtti.
Özaydınlı'nın açıklamarı şöyle;
"Haklı isyanı anliyoruz. Ömer Bey başta olmak üzere, kulüp gerekli calışmaları yapıyor. Karaborsanın temeline iniliyor, tespitler yapılmaya calışılıyor. Fenerbahçe'mizi her yerde destekleyenlerin mağdur edilmesine göz yumulmayacağını bilmeniz gerekir, her türlü calışma yapılıyor ve yapılacaktır. Ancak lütfen sunu da unutmayalim, kapasite sinirli ve muthis bir talep var, Aksam ustu tum detaylari ile aciklama yapilacak."

Biletix'ten açıklama geldi
17 Mart 2012 tarihinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda gerçekleşecek olan Fenerbahçe -Galatasaray karşılaşmasının biletlerinin satışı sadece Fenerbahçe Kongre üyelerine, Fenerbahçe Taraftar Kart ve Fenercell sahiplerine yapılmıştır. Ayrıntılı açıklama Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yapılacaktır.

KARABORSADA 400 LİRA
Biletlerin satışını gerçekleştiren şirketin 5 dakikada tükendiğini açıkladığı biletlerin karaborsa fiyatları da belli olmaya başladı. Çeşitli internet siteleri ve forumlar üzerinden satılan biletlerin fiyatları şimdiden 4-5 katına ulaşmış durumda. 66 liralık biletler şu anda karaborsada 400 liraya kadar satılabiliyor.
Karaborsaya düşen biletlerin gişe satış fiyatları ise şöyleydi;
Türk Telekom ve Migros kale arkası tribünleri: 66 lira
Fenerium üst H-I blok: 132 lira
Fenerium üst C-D-F-G blok: 154 lira
Fenerium alt G Nissan blok: 205 lira
Fenerium alt B nesine.com blok: 255 lira
Fenerium alt F nesine.com blok: 255 lira
Fenerium alt C-E blok: 305 lira
Fenerium alt D Ford blok: 315 lira
Taraftar isyanda
Haftasonu oynanacak derbi maçın biletleri satışa çıkmadan tükendi. Sabah saatlerinde satışa çıkan yaklaşık 15 bin bileti almak isteyen taraftarlar daha siteye bile giremeden 5 dakika içerisinde 'biletler tükendi' ibaresiyle karşılaşınca isyan etti. Dakikalar içerisinde biletlerin tükenmiş olmasına ihtimal vermeyen taraftarlar sosyal medyada sitem dolu mesajlar yayınlıyorlar.

Her derbi öncesi aynı sıkıntıları yaşadıklarından şikayet eden, karaborsadan 10 kat fahiş fiyatlarla bilet almak zorunda kalan taraftarlar, Biletix'ten bir açıklama yapılmasını ve bu konunun aydınlığa kavuşturulmasını istiyorlar.PROFİLİNİZDE PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARLARINIZDA SİZİNLE OLSUNLAR..

Technorati Facebook Twitter