Üç puan cepte..!Galatasarayın file bekçisi Gs Televizyonu’na yaptığı açıklamalar kulübün internet sitesinde de yayınlandı.
Yarın deplasmanda karşılaşacakları Bursaspor önünde şartlar ne olursa olsun kendi oyunlarını sahaya yansıtarak 3 puan almak istediklerini kaydeden Muslera, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirterek özetle şunları söyledi:
"Play-offlara kadar toplayabileceğimiz kadar puan toplamak istiyoruz. Kendimize güven açısından ligi lider bitirmek çok önemli. İkinci ve üçüncü olan rakiplerimize karşı da saygımız var. Kalecinin performansı bir takım için çok önemlidir ancak onun haricinde takım olarak gösterilen performans ve takım olarak yapılan defans çok önemlidir. Bir başarıyı kaleciye ya da defans bloğuna endekslemek doğru olmaz. Bu bir takım başarısıdır. Az gol yememiz şampiyonluğa giden yolda önemli bir istatistik. Zor bir maç bizi bekliyor. Hem rakibin kalitesi açısından hem de bizim açımızdan zor bir maç olacak. Şartlar ne olursa olsun kendi oyun mantalitemizi sahaya yansıtıp Bursa’dan 3 puanla ayrılmak istiyoruz.


PROFİLİNİZDE PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARLARINIZDA SİZİNLE OLSUNLAR..

Technorati Facebook Twitter