"Kadromuz yeterli"Manisaspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş, kadrosunun yeterli olduğunu belirterek transfer istemediğini söyledi.

Haftalık basın toplantısında Galatasaray’a transfer olan Yiğit Gökoğlan’a başarı dileyen Özdeş, “Yiğit’in Galatasaray’da başarıyı yakalayıp milli takıma yükseleceğine inanıyorum. Manisaspor’un misyonu genç yetenekleri bulup, Türk futboluna sunmak. Bunu iyi yaptığımızı düşünüyorum. Kadroya takviye istemiyorum. Elimde kaliteli bir ekip var. Transfer yapmamakla sezon sonunu denk bütçeyle tamamlayacağız. Ama önümüzdeki sezon Avrupa kupalarını zorlayacak bir takım yaratmak için çalışmalarımıza şimdiden başladık” dedi.

Pazartesi günü Manisa’da oynayacakları Fenerbahçe maçında sakat olan Mehmet Güven ile cezalı Murat Erdoğan ve Nizamettin’in forma giymeyeceğini hatırlatan Kemal Özdeş, seyirci desteği ile güçlü rakiplerini yeneceklerine inandığını iddia etti. Basın toplantısına katılan Yiğit İncedemir, Trabzonspor’la hiçbir görüşme yapmadığını vurgularken, Yiğit Gökoğlan gibi kulübüne para kazandırmak koşuluyla büyük kulüplerden birine gitmek istediğini dile getirdi. Her kulüp gibi Manisaspor’da da parasal sorunlar yaşandığını belirten İncedemir, Yiğit Gökoğlan’ın transferinden gelecek parayla bu sorunların çözüleceğine inandığını ifade etti.
PROFİLİNİZDE PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARLARINIZDA SİZİNLE OLSUNLAR..

Technorati Facebook Twitter