Arena'da büyük protesto var!
Galatasaray taraftarı, Türk Telekom Arena'da bu hafta oynanacak olan Ankaragücü maçında Türkiye Futbol Federasyonu'nu protesto etmeye hazırlanıyor.
Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'ın Ankaragücü ile Türk Telekom Arena'da oynayacağı maç, sarı-kırmızılı taraftarların protesto ve destek gösterilerine sahne olacak. Türkiye Futbol Federasyonu'nu protesto etmeye hazırlanan sarı-kırmızılı taraftarlar, diğer bir yandan da bu haftaki rakipleri Ankaragücü'ne destek verecek.
3 Temmuz'dan bu yana sık sık Türkiye Futbol Federasyonu ile karşı karşıya kalan ve gerek resmi internet sitesinden yaptığı açıklamalar gerekse Kulüpler Birliği'ndeki tavrı nedeniyle sürekli gündeme gelen sarı-kırmızılı yönetime destek verecek olan Türk Telekom Arena sakinleri, diğer bir yandan da TFF'nin kararlarını protesto edecek.
TFF'YE BÜYÜK PROTESTO HAZIRLIĞI
Türkiye Futbol Federasyonu'nun 26 Ocak'ta yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul'a bir 'oylama' getirecek olmasını protesto edecek olan sarı-kırmızılı taraftarlar, Ankaragücü karşılaşmasının 58. dakikasında beyaz mendillerini sallayacak. Karşılaşmanın son düdüğüne yakın bir zaman diliminde yeniden harekete geçmeyi planlayan sarı-kırmızılı taraftarlar, yine beyaz mendillerine sarılarak Türkiye Futbol Federasyonu'nu protesto edecek.
NİHAT ÖZDEMİR'E DE PROTESTO
Galatasaraylı taraftarların protestolarından nasibini Fenerbahçe Asbaşkanı Nihat Özdemir de alacak. Fenerbahçe'nin Divan Kurulu'nda "Galatasaray bağırıyor çünkü, Fenerbahçe; Galatasaray'ı 3 katlıyor" açıklamasını yapan Özdemir'e pankartlı protesto yapmaya hazırlanan sarı-kırmızılı taraftarın maçın sonuna kadar ara ara protesto gösterilerine devam etmesi bekleniyor.
VE ARENA'DA ALKIŞLAR...
Türkiye Futbol Federasyonu ve Nihat Özdemir'i protesto etmeye hazırlanan sarı-kırmızılı taraftarlar, bu hafta kendi sahalarında konuk edecekleri Ankaragücü'ne ise büyük bir destek vermeye hazırlanıyor. Son dönemde büyük bir kriz içerisinde olan ve yola A2 Takım'dan futbolculardan takviyeli kadro ile devam eden Ankaragücü'ne alkışlar ile destek verecek olan sarı-kırmızılı taraftarlar, bu eylemi ise mücadelenin 6. dakikasında gerçekleştirecek.
PROFİLİNİZDE PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARLARINIZDA SİZİNLE OLSUNLAR..

Technorati Facebook Twitter