Fenerbahceden CAS aciklamasi..! Fenerbahce Trabzonspor Super Final Macini Seyret izle Mac linkleri
Özdemir, Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu'nun başkanlık seçiminin yapıldığı toplantıda, kulüp yönetim kurulu adına faaliyet raporunu okudu.

Son günlerde çeşitli basın ve yayın kuruluşlarında CAS'taki davalarıyla ilgili olarak çok sayıda spekülatif haberler yer aldığını savunan Özdemir, duruşma tarihinin CAS'ın internet sitesinde yer almamasının nedeninin CAS'ın işleyiş sistemiyle alakalı olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

''Bu meselenin farklı yorumlara neden olan bir durum haline getirilmesi iyi niyetli bir yaklaşım değildir. Bu konu ile ilgili kulübümüzden resmi bir açıklama yapılmadıkça, mevzu bahis haberlere itibar edilmemesini rica ederiz. Bu vesileyle belirtmek isteriz ki, duruşmamız, CAS davasının taraf vekillerine en uygun tarih olan 18 Haziran 2012 günü görülecektir. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimi olarak, kulübümüzün çıkarlarının ve camiamızın hassasiyetlerinin yansıtılmadığı herhangi bir yaklaşım tarzına girilmeyeceğinin ve CAS davamızın kulübümüz adına elde edilmesi arzulanan en olumlu neticenin temini bakımından ele alınıp değerlendirileceğinin bilinmesini ayrıca vurgularız.''
PROFİLİNİZDE PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARLARINIZDA SİZİNLE OLSUNLAR..

Technorati Facebook Twitter