Fenerbahce Bursaspor Maci Sonucu 1-0

Fenerbahce Bursaspor Maci Sonucu 1:0 bitti.. Alex 'in 41. dakikada attıgi golle Fenerbahce uc puani hanesine yazdırdı..! 
Süper Lig 32.hafta mücadelesinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu'nda ağırladığı Bursaspor'u Alex De Souza'nın attığı tek golle mağlup etti.

Maçın ilk dakikalarına Bursaspor daha istekli başladı. Kısa paslaşmalarla Fenerbahçe yarı alanına oyunu yıkan Bursaspor, rakip kalede etkili olmaya çalışan taraftı. 

İlk yarının son anlarına yaklaşırken Fenerbahçe oyuna ağırlığını koymaya başladı. Dakikalar 41'i gösterdiğinde kaptan Alex De Souza sahneye çıktı. Ceza alanı ön çizgisinde topla buluşan kaptan, sol ayağıyla güzel bir vuruş yaparak topu Scott Carson'ın sağından ağlarla buluşturdu. 1-0

İlk yarı 1-0'lık sonuçla sona erdi.

Maçın 2. yarısına 1-0'ın verdiği dezavantajla başlayan Bursaspor, Fenerbahçe kalesine yüklenerek başladı. Kısa paslaşmalarla rakip kalede etkili olan misafir takım, çok net iki pozisyondan yararlanamadı. 

İkinci yarıda her iki taraf da eline geçen fırsatları gole çeviremeyince,  maçı Alex De Souza'nın attığı  tek golle kazanan taraf Fenerbahçe oldu. 


 
PROFİLİNİZDE PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARLARINIZDA SİZİNLE OLSUNLAR..

Technorati Facebook Twitter