Fatih Terimden Guzel Sozler..!

Oyuncularını performanslarından dolayı kutlayan Terim, “Birinci etabın şampiyonuyuz. Lig normal oynansaydı, burada tur atıyor olacaktık” dedi.Sarı-Kırmızılılar’ın teknik direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe karşısında ortaya koydukları performanstan dolayı
gurur doluydu. 2-0 geriden gelip Şükrü Saracoğlu’ndan harika bir oyun ve 2-2’lik skorla ayrılan Galatasaray’da İmparator, takım otobüsünde ise oyuncularını tarihe sözlerle motive etti. Futbolcularını tebrik eden Terim, “Güzel günler bizi bekliyor. Eğer bir takım Avrupa şampiyonu olacaksa, bu takım yine Galatasaray olacaktır” dedi. Deneyimli hocanın sözleri sonrasında oyuncuların, alkışlarla buna karşılık verdiği ifade edildi.
‘Taraftar gözlerimizi yaşarttı’
Öte yandan basın toplantısında Terim, “Lig şu an normal oynansaydı, bugün burada tur atıyorduk. Birinci etabın şampiyonu biz olduk. Şampiyon futbolcularımızı bu yüzden tebrik ediyorum” dedi ve taraftar için de ayrı bir parantez açtı: “Taraftarlarımız muhteşemdi. Uğurladılar, karşıladılar, gözlerimizi yaşarttılar. Avrupa şampiyonu olduğumuz günleri anımsattılar.”


PROFİLİNİZDE PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARLARINIZDA SİZİNLE OLSUNLAR..

Technorati Facebook Twitter