Necati İstabula ASLAN Olmaya geliyor...!Antalyaspor ile sözleşmesini fesheden Necati Ateş, imza için 13:30 uçağı ile İstanbul'a geliyor.

***

Galatasaray-Antalyaspor kapışmasına sayılı saatler kala kadrodan çıkarılan Necati Ateş'in, Sarı-Kırmızılı kulüple anlaşmak üzere olduğu ve bu yüzden kafileye alınmadığı iddia edildi.

Transferin son gününe oldukça hareketli saatler yaşayarak giren Galatasaray’da, gündeme son anda sürpriz bir isim daha dahil oldu. Bir dönem Sarı-Kırmızılı formayı giyen Necati Ateş’in yeniden Cim Bom’a dönmeye hazırlandığı öğrenildi. Herhangi bir sakatlığı olmadığı bilinmesine karşın, ‘ağrıları’ gerekçe gösterilerek son anda bugünkü Galatasaray maçı kadrosundan da çıkarılması, 32 yaşındaki futbolcunun Aslan’la anlaştığı yönündeki iddiaları kuvvetlendirdi. Yerli bir golcü isteyen Fatih Terim’in onayıyla gerçekleşen görüşmelerin sonlanması halinde, deneyimli oyuncu Galatasaray’la resmi sözleşmeye imzalayacak.
Umut işi olmayınca...
Necati Ateş transferine kadar, Galatasaray Yönetimi’nin Toulouse forması giyen Umut Bulut’u kadrosuna katmaya çalıştığı ancak başarılı olamadığı kaydedildi.


www.bedavamaclinklerin.blogspot.com
PROFİLİNİZDE PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARLARINIZDA SİZİNLE OLSUNLAR..

Technorati Facebook Twitter