"Çok ayıp ediyorlar"Kayserispor’u 4-0 yendikleri maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtlayan Kocaman, puan silme önerisi konusundaki tavrı ve daha önce süreçle ilgili ifadeleri hatırlatılarak yöneltilen soruya verdiği
yanıtta, “Gerçekten sahada bizim şike yaptığımızı gösteren, futbolun doğal akışına aykırı bir şeyler yaptığımızı gözümüze sokacak birileri varsa, göstersinler. Şahsım adına beyan ediyorum, çekilmeye hazırım. Geçen sene sahanın içi tertemizdi, sahanın içini kirletmeye çalışıyorlar, çok ayıp ediyorlar” ifadelerini kullandı.
‘Yalnız bırakılıyoruz’
Futbol Federasyonu’nun genel kuruluyla ilgili beklentisi sorulan Aykut Kocaman, Fenerbahçe’nin, tavrını net bir şekilde ortaya koyduğunu anlatarak, “3 Temmuz sürecinin başka bir açılımı olduğunu düşünüyorum. Futbol Federasyonu, 58. maddeye göre kararını vermeli. Sahaya bakmalı, gerçekten şike var mı yok mu tespit etmeli. 58. madde ile Fenerbahçe tekrar yalnız bırakılmaya çalışılıyor. Şike varsa, bu işin içinde oyuncular da olmalı. Fenerbahçe’nin maçlarında futbolun doğal akışına aykırı bir şey varsa, verilmiş bir karar olursa, gereğini yapacağımı söylemiştim. Aynı fikirdeyim” şeklinde konuştu. Aykut Kocaman, transferde anlaştıkları Moussa Sow ile ilgili olarak ise “Problem görünmüyor ama netleşmeden bir şey söylemeyeyim” dedi.
PROFİLİNİZDE PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARLARINIZDA SİZİNLE OLSUNLAR..

Technorati Facebook Twitter